RECA inlay double-end box wrench 6–22 mm empty laser cut 283x396 mm
2C hard foam insert, 2-colour and laser-engraved sizes. Suitable for the following sets and wrenches: RECA double-end box wrench set depressed centre DIN 838 6–22 mm AF, art. no.: 0700 102 201 Widths across flats: AF 6x7/8x9/10x11/10x13/12x14/13x15/16x17/17x19/18x21/19x22 mm
Field of Application: Suitable for the RECA workshop trolley Toolmobile (art. no. 0706 006 102) and the RECA Toolmobile ultra (art. no. 0706 006 103).
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0706001041 |
| EAN | 4029484929979 |
| Colour | Light grey |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Depth | 396 mm |
| Height | 30 mm |
| Width | 283 mm |
| Supplier | RECA NORM |
2C hard foam insert, 2-colour and laser-engraved sizes.
Suitable for the following sets and wrenches:
RECA double-end box wrench set depressed centre DIN 838 6–22 mm AF, art. no.: 0700 102 201
Widths across flats: AF 6x7/8x9/10x11/10x13/12x14/13x15/16x17/17x19/18x21/19x22 mmField of Application:
Suitable for the RECA workshop trolley Toolmobile (art. no. 0706 006 102) and the RECA Toolmobile ultra (art. no. 0706 006 103).Advantages:
Fast, reliable access to the desired tool through laser-engraved sizes for individual tools.Advice:
All inlays are supplied empty!