RECA inlay 1/2-inch T-handle hex socket/TX wrench long version empty 283x196 mm
2C hard foam insert, 2-colour and laser-engraved sizes. Suitable for the following articles: RECA 1/2" hexagon socket wrench set, long version Art. no.: 0700 120 400 RECA TX 1/2" socket wrench set, long version Art. no.: 0700 120 500
Field of Application: Suitable for the RECA workshop trolley Toolmobile (art. no. 0706 006 102) and the RECA Toolmobile ultra (art. no. 0706 006 103).
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0706001058 |
| EAN | 4029484929962 |
| Colour | Light grey |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Depth | 198 mm |
| Height | 30 mm |
| Width | 283 mm |
| Supplier | RECA NORM |
2C hard foam insert, 2-colour and laser-engraved sizes.
Suitable for the following articles:
RECA 1/2" hexagon socket wrench set, long version
Art. no.: 0700 120 400
RECA TX 1/2" socket wrench set, long version
Art. no.: 0700 120 500
Field of Application:
Suitable for the RECA workshop trolley Toolmobile (art. no. 0706 006 102) and the RECA Toolmobile ultra (art. no. 0706 006 103).Advantages:
Fast, reliable access to the desired tool through laser-engraved sizes for individual tools.Advice:
All inlays are supplied empty!