RECA connector pin for impact socket wrench 1/2 inch 17–32 mm
Impact connector pin for securing impact socket wrenches and impact screwdrivers. For impact socket wrenches from 17–32 mm. Advice: Can be used in combination with the RECA o-ring for impact socket wrench (item no.: 0700 121 170). Every impact socket wrench or every impact drive element must have a groove and a hole that must be locked with a locking pin and a circlip.
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0700121171 |
| EAN | 4029484760954 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 3 mm |
| Length | 26 mm |
| Type description | Connector pin |
| Weight | 14 g |
| Supplier | RECA NORM |
Impact connector pin for securing impact socket wrenches and impact screwdrivers.
For impact socket wrenches from 17–32 mm.
Advice:
Can be used in combination with the RECA o-ring for impact socket wrench (item no.: 0700 121 170).Every impact socket wrench or every impact drive element must have a groove and a hole that must be locked with a locking pin and a circlip.
Allar útgávur

RECA impact extension 1/2" 75 mm
2202575
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

RECA impact extension 1/2" 150 mm
42525125
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

RECA impact ball joint 1/2" 1/2"
1702867
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

RECA impact adapter 1/2" x bits 1/4" on bits 1/4" 1/2"
602438
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo