RECA combination wrench long DIN 3113 angled, long version 30 mm
Extra long design, XL, metric According to DIN 3113A/ISO 3318/7738 Same widths across flats Geometry: 15° offset heads, socket end angled at 15° Surface: matt chrome-plated Material: chromium-vanadium steel
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0700104130 |
| EAN | 4029484802746 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| External diameter of ring | 47.0 mm |
| Length | 480 mm |
| Ring height | 21.0 mm |
| Thickness | 14.0 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Extra long design, XL, metric
According to DIN 3113A/ISO 3318/7738
Same widths across flats
Geometry: 15° offset heads, socket end angled at 15°
Surface: matt chrome-plated
Material: chromium-vanadium steel
Advantages:
Width across flats stamped extra large, for faster identification of the correct wrench!Allar útgávur

RECA combination wrench long DIN 3113 angled, long version 8 mm
8 mm4.520.3
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

RECA combination wrench long DIN 3113 angled, long version 10 mm
10 mm5.024.4
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

RECA combination wrench long DIN 3113 angled, long version 13 mm
13 mm6.530.5
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

RECA combination wrench long DIN 3113 angled, long version 16 mm
16 mm8.036.4
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo