RECA combination wrench DIN 3113 angled 41 mm
Metric according to DIN 3113A/ISO 3318/7738 Same widths across flats Geometry: 15° offset heads, socket end angled at 15° Finish: matt satin Material: chromium-vanadium steel
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0700101141 |
| EAN | 4029484802227 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| External diameter of ring | 60.8 mm |
| Length | 480 mm |
| Ring height | 19.7 mm |
| Thickness | 13.5 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Metric according to DIN 3113A/ISO 3318/7738
Same widths across flats
Geometry: 15° offset heads, socket end angled at 15°
Finish: matt satin
Material: chromium-vanadium steel
Advantages:
Width across flats stamped extra large, for faster identification of the correct wrench!Allar útgávur

RECA combination wrench DIN 3113 angled 5.5 mm
5.5 mm903.4
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

RECA combination wrench DIN 3113 angled 6 mm
6 mm1003.4
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

RECA combination wrench DIN 3113 angled 7 mm
7 mm1103.6
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

RECA combination wrench DIN 3113 angled 8 mm
8 mm1203.8
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo