RECA Arbeitswerktisch 1500 x 750 x 859 mm mit 1 Schublade
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4550100011 |
| EAN | 4066152971380 |
| Colour | Yellow green RAL 6018 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Depth | 750 mm |
| Drawer depth (inner dimension) | 600 mm |
| Drawer front height | 1 x 150 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

RECA Reihenwerkbank
671200
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

RECA Reihenwerkbank
923200
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

RECA Arbeitswerktisch
951300
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

RECA Reihenwerkbank
781200
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo