Rear panel screw, galvanised, Z 2 3.0 x 35
Advice: Do not use the screw in applications with direct exposure to the weather or in wet rooms with atmospheres containing chlorine gas.
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 01753 35 |
| EAN | 4019787230353 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 3 mm |
| Head diameter | 8 mm |
| Head height | 2.1 mm |
| Internal drive | Z2 |
| Supplier | RECA NORM |
Advice:
Do not use the screw in applications with direct exposure to the weather or in wet rooms with atmospheres containing chlorine gas.Allar útgávur

Rear panel screw, galvanised, Z 2 3.0 x 20
20
pk (1000 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Rear panel screw, galvanised, Z 2 3.0 x 25
25
pk (1000 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Rear panel screw, galvanised, Z 2 3.0 x 30
30
pk (1000 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo