Raised countersunk head wood screw, DIN 7995, chrome-plated brass, Z 2 4 x 45
Advice: Do not use the screw in applications with direct exposure to the weather or in wet rooms with atmospheres containing chlorine gas.
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 014614 45 |
| EAN | 4029484254101 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 4 mm |
| DIN | 7995 |
| Head diameter | 7.5 mm |
| Head height | 2.2 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Advice:
Do not use the screw in applications with direct exposure to the weather or in wet rooms with atmospheres containing chlorine gas.Allar útgávur

Raised countersunk head wood screw, DIN 7995, chrome-plated brass, Z 2 4 x 35
35212.2
pk (200 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Raised countersunk head wood screw, DIN 7995, chrome-plated brass, Z 2 4 x 40
40242.2
pk (200 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Raised countersunk head wood screw, DIN 7995, chrome-plated brass, Z 2 4.5 x 50
50302.4
pk (200 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Raised countersunk head wood screw, DIN 7995, chrome-plated brass, Z 2 4.5 x 60
60362.4
pk (200 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo