Radius gauge 16 radii 7.5 - 15 mm
Milled in normal steel, concave and convex with lock nut, can be clamped in sheath. For checking concave and convex curves.
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 070581015 |
| EAN | 4029484412952 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Max. length measuring range | 15 mm |
| Min. length measuring range | 7.5 mm |
| Min./max. length measuring range | 7.5-15 mm |
| Number of templates | 16 PCS |
| Supplier | RECA NORM |
Milled in normal steel, concave and convex with lock nut, can be clamped in sheath. For checking concave and convex curves.
Allar útgávur

Radius gauge 17 radii 1.0 - 7 mm
171.07
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Radius gauge 15 radii 15 - 25 mm
1515.525
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo