Rack boxes 166 x 92 x 84 mm
Advantages: Top professional quality, allowing you to maintain the optimal arrangement and overview in your storage rack in drawers and ideally in the recamax Creates order and prevents wastage and long searches
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 09616 |
| EAN | 4029484255832 |
| Colour | Green |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Interior height | 84 mm |
| Internal length | 166.0 mm |
| Internal width | 92 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Advantages:
- Top professional quality, allowing you to maintain the optimal arrangement and overview in your storage rack in drawers and ideally in the recamax
- Creates order and prevents wastage and long searches