Quick-action drill chuck, suitable for impact drill, right-left 1/2" 1.5-13.0 mm
Type: Clockwise/anti-clockwise
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 3651011112 |
| EAN | 4007430445728 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Drill chuck holder | 1/2 inch x 20 UNF |
| Max. drill chuck span width | 13.0 mm |
| Min. drill chuck span width | 1.5 mm |
| Min./max. drill chuck span width | 1.5-13.0 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Type:
Clockwise/anti-clockwiseAllar útgávur

Quick-action drill chuck, suitable for impact drill, 1/2" 1.0 - 13.0 mm
40.51/2 inch x 20 UNFSuitable for impact drills
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Quick-action drill chuck 1/2´´, 20 UNF 1.0 - 10.0 mm
35.01/2 inch x 20 UNFFemale thread
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Quick-action drill chuck B12 1.0 - 13.0 mm
40.0B 12Internal taper DIN 238
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Quick-action drill chuck 1/2´´, 20 UNF 1.0 - 13.0 mm
40.01/2 inch x 20 UNFFemale thread
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo