Quick-action drill chuck B16 3.0 - 16.0 mm
Type: Internal taper DIN 238
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 3651131616 |
| EAN | 4029484175055 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Drill chuck holder | B 16 |
| Max. drill chuck span width | 16.0 mm |
| Min. drill chuck span width | 3.0 mm |
| Min./max. drill chuck span width | 3.0-16.0 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Type:
Internal taper DIN 238Allar útgávur

Quick-action drill chuck, suitable for impact drill, right-left 1/2" 1.5-13.0 mm
43.01/2 inch x 20 UNFClockwise/anti-clockwise
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Quick-action drill chuck, suitable for impact drill, 1/2" 1.0 - 13.0 mm
40.51/2 inch x 20 UNFSuitable for impact drills
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Quick-action drill chuck 1/2´´, 20 UNF 1.0 - 10.0 mm
35.01/2 inch x 20 UNFFemale thread
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Quick-action drill chuck B12 1.0 - 13.0 mm
40.0B 12Internal taper DIN 238
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo