Punched mounting strip, galvanised 10 m 12 mm
Punched mounting strip with smooth edges, zinc plated Field of Application: For suspending pipes and ventilation ducts and for securing heating pipes and empty conduits using concrete pins etc.
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 097212 |
| EAN | 4029484156498 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter of hole | 5.3 mm |
| Length | 10.0 m |
| Material thickness | 0.75 mm |
| Max. load force | 1300 N |
| Supplier | RECA NORM |
Punched mounting strip with smooth edges, zinc plated
Field of Application:
For suspending pipes and ventilation ducts and for securing heating pipes and empty conduits using concrete pins etc.Allar útgávur

Punched mounting strip, galvanised 25 m 17 mm
12506.317.0
pk (25 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Punched mounting strip, galvanised 25 m 25 mm
22508.325.0
pk (25 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo