Plastic punched mounting strip 10 m, welded 19 mm
Plastic sheath, welded, grey Field of Application: For suspending pipes and ventilation ducts and for securing heating pipes or empty conduits using concrete pins etc.
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0972019 |
| EAN | 4029484156474 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter of hole | 6.3 mm |
| Length | 10.0 m |
| Max. load force | 1250 N |
| Thickness | 0.75 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Plastic sheath, welded, grey
Field of Application:
For suspending pipes and ventilation ducts and for securing heating pipes or empty conduits using concrete pins etc.Allar útgávur

Plastic punched mounting strip 10 m, welded 27 mm
22508.327.0
pk (10 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo