Plastic punched mounting strip 10 m, non-welded 19 mm
Plastic sheath, non-welded, grey Field of Application: For suspending pipes and ventilation ducts or for securing heating pipes or empty conduits using concrete pins etc.
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 09720019 |
| EAN | 4029484156467 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter of hole | 6.3 mm |
| Length | 10.0 m |
| Max. load force | 1250 N |
| Thickness | 0.75 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Plastic sheath, non-welded, grey
Field of Application:
For suspending pipes and ventilation ducts or for securing heating pipes or empty conduits using concrete pins etc.