Pipe welding locking pliers 280 mm
Especially deep, wide, U-shaped clamping jaws. Special shape for optimum grip on pipes.
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0703922280 |
| EAN | 4029484138371 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Length | 280.0 mm |
| Max. grip range | 90 mm |
| Max. grip range in inches | 3-1/2 in |
| Min. grip range | 10 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Especially deep, wide, U-shaped clamping jaws. Special shape for optimum grip on pipes.