Pickup box model Toyota Hillux, 1455 x 600 x 500 mm (L x W x H)
CAUTION: This article is made to order and therefore cannot be exchanged. Delivery time is approx. 3 weeks, subject to change. 2 lever locks for padlocks 2 gas springs Cylinder locks with fitted dust caps Lid opening: 76° Field of Application: Toyota Hillux L1
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4965901183 |
| EAN | 4029484678426 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Height | 550 mm |
| Length | 1455 mm |
| Weight | 35 kg |
| Width | 600 mm |
| Supplier | RECA NORM |
CAUTION:
This article is made to order and therefore cannot be exchanged.
Delivery time is approx. 3 weeks, subject to change.
- 2 lever locks for padlocks
- 2 gas springs
- Cylinder locks with fitted dust caps
- Lid opening: 76°
Field of Application:
Toyota Hillux L1Allar útgávur

Pickup box model Mitsubishi, 1340 x 600 x 550 mm (L x W x H)
134057535
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Pickup box model Nissan Navara, 1420 x 600 x 500 mm (L x W x H)
142050034.5
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo