Perlon paint roller 100 mm
Replacement roller for all surfaces and wall paints Field of Application: For processing dispersion paints Advice: Wash out the roller before using for the first time
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0693500100 |
| EAN | 4029484791675 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Core diameter | 15 mm |
| Electrical-pole diameter | 11 mm |
| Material | Polyamide/polyester |
| Roller width | 100 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Replacement roller for all surfaces and wall paints
Field of Application:
For processing dispersion paintsAdvice:
Wash out the roller before using for the first time