Perforated sleeve VM-SH, polypropylene, 16 x 130
Field of Application: For fixings in perforated brick
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0911316130 |
| EAN | 4029484803613 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Drill hole depth | 135 mm |
| Length | 130 mm |
| Material | PP - Polypropylene |
| Nominal drill hole diameter | 16 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Field of Application:
For fixings in perforated brickAllar útgávur

Perforated sleeve VM-SH, polypropylene, 12 x 80
VM-SH 12 x 808085
pk (10 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Perforated sleeve VM-SH, polypropylene, 16 x 85
VM-SH 16 x 858590
pk (10 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Perforated sleeve VM-SH, polypropylene, can be shortened, 16 x 130/330
VM-SH 16 x 130/330330135
pk (10 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Perforated sleeve VM-SH, polypropylene, 20 x 85
VM-SH 20 x 858590
pk (10 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo