Particle board screw, pan head, galvanised, FT, TX 25 4.5 x 25
Full thread Advice: Do not use the screw in applications with direct exposure to the weather or in wet rooms with atmospheres containing chlorine gas.
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 015345 25 |
| EAN | 4029484372706 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 4.5 mm |
| Head diameter | 9 mm |
| Head height | 3.2 mm |
| Head type | Pan head |
| Supplier | RECA NORM |
Full thread
Advice:
Do not use the screw in applications with direct exposure to the weather or in wet rooms with atmospheres containing chlorine gas.Allar útgávur

Particle board screw, pan head, galvanised, FT, TX 15 3.5 x 16
162.63.5
pk (1000 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Particle board screw, pan head, galvanised, FT, TX 15 3.5 x 20
202.63.5
pk (1000 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Particle board screw, pan head, galvanised, FT, TX 15 3.5 x 25
252.63.5
pk (1000 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Particle board screw, pan head, galvanised, FT, TX 15 3.5 x 30
302.63.5
pk (1000 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo