Pan head screw with flange, DIN EN ISO 7380-2 10.9, galv, hex. socket 3 M5 x 10
Design: With flange Advice: Partial threads can have the following lengths: M3 > 20 mm; M4-M5 > 25 mm; M6 > 30 mm; M8 > 35 mm; M10 > 40 mm; M12 > 50 mm; M16 > 65 mm Do not use the screw in applications with direct exposure to the weather or in wet rooms with atmospheres containing chlorine gas.
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 00625 10 |
| EAN | 4029484426430 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Design | With flange |
| Drive depth | 2.2 mm |
| Head diameter | 11.8 mm |
| Head height | 2.7 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Design:
With flangeAdvice:
Partial threads can have the following lengths: M3 > 20 mm; M4-M5 > 25 mm; M6 > 30 mm; M8 > 35 mm; M10 > 40 mm; M12 > 50 mm; M16 > 65 mmDo not use the screw in applications with direct exposure to the weather or in wet rooms with atmospheres containing chlorine gas.
Allar útgávur

Pan head screw with flange, DIN EN ISO 7380-2 10.9, galv, hex. socket 3 M5 x 12
123 mm2.7
pk (500 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Pan head screw with flange, DIN EN ISO 7380-2 10.9, galv, hex. socket 3 M5 x 16
163 mm2.7
pk (500 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Pan head screw with flange, DIN EN ISO 7380-2 10.9, galv, hex. socket 3 M5 x 20
203 mm2.7
pk (500 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Pan head screw with flange, DIN EN ISO 7380-2 10.9, galv, hex. socket 3 M5 x 25
253 mm2.7
pk (500 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo