Pan head screw, DIN EN ISO 7380-1 A2-70, hexagon socket 4, M6 x 40
Advice: Partial threads can have the following lengths: M3 > 20 mm; M4-M5 > 25 mm; M6 > 30 mm; M8 > 35 mm; M10 > 40 mm; M12 > 50 mm; M16 > 65 mm
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 00926 40 |
| EAN | 4029484504800 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Drive depth | 2.4 mm |
| Head diameter | 10.5 mm |
| Head height | 3.2 mm |
| Head type | Button head |
| Supplier | RECA NORM |
Advice:
Partial threads can have the following lengths: M3 > 20 mm; M4-M5 > 25 mm; M6 > 30 mm; M8 > 35 mm; M10 > 40 mm; M12 > 50 mm; M16 > 65 mmAllar útgávur

Pan head screw, DIN EN ISO 7380-1 A2-70, hexagon socket 3, M5 x 10
103 mm2.7
pk (100 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Pan head screw, DIN EN ISO 7380-1 A2-70, hexagon socket 3, M5 x 12
123 mm2.7
pk (100 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Pan head screw, DIN EN ISO 7380-1 A2-70, hexagon socket 3, M5 x 14
143 mm2.7
pk (100 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Pan head screw, DIN EN ISO 7380-1 A2-70, hexagon socket 3, M5 x 16
163 mm2.7
pk (100 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo