Pan head screw, DIN EN ISO 7380-1 A2-70, hexagon socket 3, M5 x 14
Advice: Partial threads can have the following lengths: M3 > 20 mm; M4-M5 > 25 mm; M6 > 30 mm; M8 > 35 mm; M10 > 40 mm; M12 > 50 mm; M16 > 65 mm
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 00925 14 |
| EAN | 4029484504756 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Drive depth | 2.2 mm |
| Head diameter | 9.5 mm |
| Head height | 2.7 mm |
| Head type | Button head |
| Supplier | RECA NORM |
Advice:
Partial threads can have the following lengths: M3 > 20 mm; M4-M5 > 25 mm; M6 > 30 mm; M8 > 35 mm; M10 > 40 mm; M12 > 50 mm; M16 > 65 mmAllar útgávur

Pan head screw, DIN EN ISO 7380-1 A2-70, hexagon socket 3, M5 x 10
103 mm2.7
pk (100 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Pan head screw, DIN EN ISO 7380-1 A2-70, hexagon socket 3, M5 x 12
123 mm2.7
pk (100 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Pan head screw, DIN EN ISO 7380-1 A2-70, hexagon socket 3, M5 x 16
163 mm2.7
pk (100 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Pan head screw, DIN EN ISO 7380-1 A2-70, hexagon socket 3, M5 x 20
203 mm2.7
pk (100 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo