Pan-head particle board screw, galvanised, Z 2 3.5 x 16
Full thread Advice: Do not use the screw in applications with direct exposure to the weather or in wet rooms with atmospheres containing chlorine gas.
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 019635 16 |
| EAN | 4029484047277 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 3.5 mm |
| Head diameter | 7 mm |
| Head height | 2.4 mm |
| Head type | Pan head |
| Supplier | RECA NORM |
Full thread
Advice:
Do not use the screw in applications with direct exposure to the weather or in wet rooms with atmospheres containing chlorine gas.Allar útgávur

Pan-head particle board screw, galvanised, Z 1 3.0 x 10
102.13
pk (1000 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Pan-head particle board screw, galvanised, Z 1 3.0 x 15
152.13
pk (1000 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Pan-head particle board screw, galvanised, Z 1 3.0 x 16
162.13
pk (1000 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Pan-head particle board screw, galvanised, Z 1 3.0 x 20
202.13
pk (1000 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo