Pan-head particle board screw, A2, Z 2 4.0 x 30
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 01814 30 |
| EAN | 4029484306541 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 4 mm |
| Head diameter | 8 mm |
| Head height | 2.8 mm |
| Head type | Pan head |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

Pan-head particle board screw, A2, Z 2 4.0 x 20
202.84
pk (200 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Pan-head particle board screw, A2, Z 2 4.0 x 25
252.84
pk (200 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Pan-head particle board screw, A2, Z 2 4.0 x 35
352.84
pk (200 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Pan-head particle board screw, A2, Z 2 4.0 x 40
402.84
pk (200 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo