Pan head particle board screw, A2, FT, TX 25 5.0 x 30
Full thread
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 01845 30 |
| EAN | 4029484373154 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 5 mm |
| Head diameter | 10 mm |
| Head height | 3.4 mm |
| Head type | Pan head |
| Supplier | RECA NORM |
Full thread
Allar útgávur

Pan head particle board screw, A2, FT, TX 20 4.0 x 20
202.84
pk (200 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Pan head particle board screw, A2, FT, TX 20 4.0 x 25
252.84
pk (200 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Pan head particle board screw, A2, FT, TX 20 4.0 x 30
302.84
pk (200 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Pan head particle board screw, A2, FT, TX 20 4.0 x 35
352.84
pk (200 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo