Padlock 30 mm
Cylinder with 4-6 brass pins and bronze springs Bar locked on both sides via strong brass latch Automatically closing, hardened steel bar Each lock comes with three nickel-plated brass keys Lightweight version
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0695011075 |
| EAN | 4029484121069 |
| Bracket diameter | 5 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Shackle height clearance | 14.0 mm |
| Shackle length | 14.0 mm |
| Size | 30 |
| Supplier | RECA NORM |
- Cylinder with 4-6 brass pins and bronze springs
- Bar locked on both sides via strong brass latch
- Automatically closing, hardened steel bar
- Each lock comes with three nickel-plated brass keys
- Lightweight version
Allar útgávur

Padlock 40 mm
19.020.06
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Padlock 50 mm
25.025.08.5
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo