Nozzle for RTX 3-64 for 3.0-3.2 rivet
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0949202 |
| EAN | 4029484428946 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Material | Steel |
| Max. rivet diameter | 3.2 mm |
| Min. rivet diameter | 3.0 mm |
| Min./max. rivet diameter | 3.0-3.2 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

Nozzle for RTX 3-64 for 4.0 rivet
4.04.04.0-4.0 mm
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Nozzle for RTX 3-64 for 4.8-5.0 rivet
4.85.04.8-5.0 mm
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Nozzle for RTX 3-64 for 6.0 rivet
6.06.06.0-6.0 mm
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Nozzle for RTX 3-64 for 6.4 rivet
6.46.46.4-6.4 mm
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo