4.6
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0958007150 |
| EAN | 4029484154937 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 7 mm |
| Form | A |
| Length | 1 m |
| Material | Steel |
| Supplier | RECA NORM |
| Vørunummar | 0958007150 |
| EAN | 4029484154937 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 7 mm |
| Form | A |
| Length | 1 m |
| Material | Steel |
| Supplier | RECA NORM |