MULTI bit VDE slotted 3.5 x 0.6 mm
RECA VDE MULTI blade with rotating cap.
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0701900004 |
| EAN | 4029484432790 |
| Blade length | 100.0 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Slot length | 3.5 mm |
| Slot width | 0.6 mm |
| Slot width x slot length | 0.6 x 3.5 mm |
| Supplier | RECA NORM |
RECA VDE MULTI blade with rotating cap.
Advantages:
- Shank insulation is sprayed directly onto the shank and guarantees safe working up to 1,000 V.
- Each screwdriver individually tested in a water bath at 10,000 V in accordance with DIN EN 60900.
Allar útgávur

MULTI bit VDE slotted 2.5 x 0.4 mm
2.50.40.4 x 2.5 mm
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

MULTI bit VDE slotted 3.0 x 0.5 mm
3.00.50.5 x 3.0 mm
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

MULTI bit VDE slotted 4.0 x 0.8 mm
4.00.80.8 x 4.0 mm
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

MULTI bit VDE slotted 5.5 x 1.0 mm
5.51.01.0 x 5.5 mm
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo