Moltopren paint roller 50 mm
Foam roller, super-fine for small areas
Field of Application: For all water-based paints and synthetic resins with low solvent content
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0693500050 |
| EAN | 4029484791668 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Core diameter | 15 mm |
| Material | Foam material |
| Roller diameter | 35 mm |
| Roller width | 50 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Foam roller, super-fine for small areas
Field of Application:
For all water-based paints and synthetic resins with low solvent contentAdvantages:
Lint-freeAdvice:
For roller handle 0693 600 050