Milwaukee M18ONEFHIWH716-0X Akku-Schlagschrauber 7/16" Orgnr.4933479152
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4698479152 |
| EAN | 4058546369460 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. idle speed | 2300 rpm |
| Max. torque | 1017 Nm |
| Min. idle speed | 900 rpm |
| Supplier | RECA NORM |