Milwaukee M18FPS55-552P Tauchsäge,2x5,5Ah-Akku,HD-Box,Orgnr.4933478778
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4698478778 |
| EAN | 4058546360603 |
| Bore diameter | 20 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. cutting depth in wood | 59 mm |
| Nominal voltage | 18 V |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

4698380010
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698411920
1.528
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698416550
2.350
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698427180
1.0
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo