Milwaukee M18FIW2F12-0 1/2˝ Akku-Schlagschrauber 4933498058
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4698498058 |
| EAN | 4058546512187 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. idle speed | 2400 rpm |
| Max. torque | 339 Nm |
| Min. idle speed | 900 rpm |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

4698441985
13525001.0
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
4698443570
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
4698443580
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698443590
24024501.9
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo