Milwaukee M18FID3-0 Akku-Schlagschrauber ¼˝ 4933498061
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4698498061 |
| EAN | 4058546512217 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. idle speed | 3900 rpm |
| Max. torque | 226 Nm |
| Min. idle speed | 1750 rpm |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

4698441985
13525001.0
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
4698443570
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
4698443580
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698443590
24024501.9
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo