Milwaukee M18FCS552-302X M18™ Fuel™ Akku-Kreissäge
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4698493589 |
| EAN | 4058546484606 |
| Bore diameter | 20 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Cutting depth | 57 mm |
| Idle speed | 6000 rpm |
| Machine type | Milwaukee |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

4698380010
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698411920
1.528
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698416550
2.350
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698427180
1.0
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo