Milwaukee M18BLIDR-0Xr Akku-Schlagschrauber ¼˝ 4933492842
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4698492842 |
| EAN | 4058546477134 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. idle speed | 3600 rpm |
| Max. torque | 190 Nm |
| Min. idle speed | 1250 rpm |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

4698441985
13525001.0
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
4698443570
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
4698443580
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698443590
24024501.9
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo