Milwaukee M12FCS442-502X Akku-Kreissäge 4933493489
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4698493489 |
| EAN | 4058546483609 |
| Bore diameter | 20 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Idle speed | 3850 rpm |
| Machine type | Milwaukee |
| Nominal voltage | 12 V |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

4698380010
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698411920
1.528
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698416550
2.350
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698427180
1.0
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo