Milwaukee M12FCIWF12G3-502X M12™ FUEL™ 1/2" Akku-Schlagschrauber
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4698493455 |
| EAN | 4058546483265 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Machine type | Milwaukee |
| Max. idle speed | 3000 rpm |
| Max. torque | 542 Nm |
| Min. idle speed | 930 rpm |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

4698441985
13525001.0
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
4698443570
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
4698443580
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

4698443590
24024501.9
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo