Miller w/stop ring f. router, usable length 27 mm, cemented carbide, S8-20x62 mm
For invisible beam connectors Milling cutter with upper stop ring for routers Application area: for creating recesses for invisible beam connectors
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0681003020 |
| EAN | 4029484814237 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 20 mm |
| Effective length | 27 mm |
| Length | 62 mm |
| Shank diameter | 8 mm |
| Supplier | RECA NORM |
For invisible beam connectors
Milling cutter with upper stop ring for routers
Application area:
for creating recesses for invisible beam connectors