Metal perf. sleeve MSH 12 for threaded rods M6–M8, female thread M6 11x1000 mm
Application area: For fixings in perforated brick Advice: The perforated sleeves may be adjusted by cutting and beading to the required length
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0912600121 |
| EAN | 4029484284269 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 11 mm |
| Diameter x length | 11 x 1000 mm |
| Length | 1000 mm |
| Nominal drill hole diameter | 12 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Application area:
For fixings in perforated brickAdvice:
The perforated sleeves may be adjusted by cutting and beading to the required length
Allar útgávur

MSH 16 metal perforated sleeve f. thread. rods M8-M10, fem. thread M8 14x1,000mm
1416MSH 16
pk (5 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Metal perf. sl. MSH 22 for threaded rods M12–M16, fem. thread M10–M12 20x1000 mm
2022MSH 22
pk (5 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo