Medium aluminium hose holder
Hose reel Application area: For water hoses, compressed air hoses, cables and flexible lines
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4972259014 |
| EAN | 4053133011210 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Depth | 106 mm |
| Height | 186 mm |
| Material | Aluminium |
| Width | 259 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Hose reel
Application area:
For water hoses, compressed air hoses, cables and flexible linesAllar útgávur

Large aluminium hose holder
136339247
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Small aluminium hose holder
69.5190140
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo