Mains adapter charger 100-240 volt AC, black, 2x USB ports
USB charger providing 2 USB ports and 12 watts Intelligent charging control ensures optimised charging Multisafe technology protects your terminals as well as the charger Suitable for devices that are charged or operated via USB Input: 110-240 V AC wide-range input enables worldwide use Output: 5 V DC with 2400 mA Power: 12 W
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0981200206 |
| EAN | 4013674176526 |
| Colour | Black |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Max. input current | 0.5 A |
| Max. nominal voltage | 240 V/AC |
| Max. operating temperature | 35 °C |
| Supplier | RECA NORM |
USB charger providing 2 USB ports and 12 watts
Intelligent charging control ensures optimised charging
Multisafe technology protects your terminals as well as the charger
Suitable for devices that are charged or operated via USB
Input: 110-240 V AC wide-range input enables worldwide use
Output: 5 V DC with 2400 mA
Power: 12 W
Allar útgávur

Micro USB cable 1.5 m, black
Micro-USB cable 1.5 m
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Vehicle adapter charger 12-24 volt DC, black, 2x USB ports
Vehicle charger-102.4
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Type-C USB cable 1.2 m, black
Type-C USB cable 1.2 m
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo