Lock washers, type S, A2 M8
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0494900008 |
| EAN | 4029484463466 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 8.0 mm |
| Height | 0.8 mm |
| Internal diameter | 8.4 mm |
| Material | Stainless steel A2 |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

Lock washers, type S, A2 M10
M100.910.0
pk (500 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Lock washers, type S, A2 M12
M121.012.0
pk (500 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo