Lock washers, type S, A2 M12
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0494900012 |
| EAN | 4029484463480 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Diameter | 12.0 mm |
| Height | 1.1 mm |
| Internal diameter | 13.0 mm |
| Material | Stainless steel A2 |
| Supplier | RECA NORM |
Allar útgávur

Lock washers, type S, A2 M8
M80.88.0
pk (1000 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Lock washers, type S, A2 M10
M100.910.0
pk (500 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo