Linch pin, galvanised, 40 mm, shackle diameter: 41 mm, length: 10 mm
Advice: Do not use the linch pin in applications with direct exposure to the weather or in wet rooms with atmospheres containing chlorine gas.
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 047210 |
| EAN | 4029484081240 |
| Bracket diameter | 41 mm |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Length | 42 mm |
| Material | Steel |
| Stud diameter | 10 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Advice:
Do not use the linch pin in applications with direct exposure to the weather or in wet rooms with atmospheres containing chlorine gas.Allar útgávur

Linch pin, galvanised, 41 mm, shackle diameter: 42 mm, length: 11 mm
114241
pk (10 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Linch pin, galvanised, 40 mm, shackle diameter: 34 mm, length: 4.5 mm
4.54140
pk (10 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Linch pin, yellow galvanised, 41 mm, shackle diameter: 42 mm, length: 6 mm
64241
pk (10 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Linch pin, galvanised, 41 mm, shackle diameter: 42 mm, length: 8 mm
84241
pk (10 stk)
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo