Large aluminium hose holder
Hose reel Application area: For water hoses, compressed air hoses, cables and flexible lines
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 4972259012 |
| EAN | 4053133011791 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Depth | 136 mm |
| Height | 247 mm |
| Material | Aluminium |
| Width | 339 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Hose reel
Application area:
For water hoses, compressed air hoses, cables and flexible linesAllar útgávur

Small aluminium hose holder
69.5190140
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Medium aluminium hose holder
106259186
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo