Keyed drill chuck 1/2´´, right-left 1.5 - 13.0 mm
Drill chuck with spanner. Field of Application: Drilled through, therefore suitable for clockwise and anti-clockwise rotation. Advice: With female thread.
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 3651411312 |
| EAN | 4029484175093 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Drill chuck holder | 1/2 inch x 20 UNF |
| Max. drill chuck span width | 13.0 mm |
| Min. drill chuck span width | 1.5 mm |
| Min./max. drill chuck span width | 1.5-13.0 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Drill chuck with spanner.
Field of Application:
Drilled through, therefore suitable for clockwise and anti-clockwise rotation.Advice:
With female thread.Allar útgávur

Keyed drill chuck B16 1.5 - 13.0 mm
46.0B 16Drill chuck key S2
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Keyed drill chuck B16 3.0 - 16.0 mm
52.0B 16Drill chuck key S3
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Keyed drill chuck B18 3.0 - 16.0 mm
56.5B 18Drill chuck key S3
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo