Internal circlip pliers, straight, dip-insulated J 2
Material: tool steel, tempered.
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0703402180 |
| EAN | 4029484137527 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Length | 180.0 mm |
| Max. hole diameter | 60 mm |
| Min. hole diameter | 19 mm |
| Min./max. hole diameter | 19-60 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Material: tool steel, tempered.
Advantages:
- Reinforced tips.
- Dipped grip protection for an excellent grip.
Allar útgávur

Internal circlip pliers, straight, dip-insulated J 1
140.025J 1
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Internal circlip pliers, straight, dip-insulated J 3
225.0100J 3
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Internal circlip pliers, straight, dip-insulated J 4
315.0165J 4
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo