Internal circlip pliers, angled, dip-insulated J 11
Material: tool steel, tempered.
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo
| Vørunummar | 0703411130 |
| EAN | 4029484137558 |
| Construction product | 0 - not applicable |
| Length | 130.0 mm |
| Max. hole diameter | 25 mm |
| Min. hole diameter | 10 mm |
| Min./max. hole diameter | 10-25 mm |
| Supplier | RECA NORM |
Material: tool steel, tempered.
Advantages:
- Reinforced tips.
- Dipped grip protection for an excellent grip.
Allar útgávur

Internal circlip pliers, angled, dip-insulated J 21
170.060J 21
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Internal circlip pliers, angled, dip-insulated J 31
210.0100J 31
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo

Internal circlip pliers, angled, dip-insulated J 41
290.0165J 41
stk
Innritan verður skjótt tøk — fá prísir við at seta teg í samband við okkum: a4@a4.fo